+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Güzel Küslük Sözleri

Güzel Küslük Sözleri, güzel küslük sözleri - arkadaş küslük sözleri - sevgiliye küslük sözleri - arkadaşa küslük sözleri - dostluk küslük sözleri - anlamlı küslük sözleri Güzel Küslük Sözleri Küserek Ayrılan Ellerin Severek ...

Administrator Jiraiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güzel Küslük Sözleri

güzel küslük sözleri - arkadaş küslük sözleri - sevgiliye küslük sözleri - arkadaşa küslük sözleri - dostluk küslük sözleri - anlamlı küslük sözleri

Güzel Küslük Sözleri

Küserek Ayrılan Ellerin Severek Birleşmesini Sevdim Sende...!!!

Dost Dediğin Küstügünde Bile Arkandan Dedikodu yapmaz Arkadaş Dediğin Küsmez!!!

Dostuna Sahip Çık Küsmesin Dostunu iyi Seç Küstügü Zaman Arkandan Yaygara Yapmasın...

Küserek Ayrılan insanlar aslında Dargınlardır Dargılık Geçiçi Olabilir Ama asLa Tamir edici Olmaz.

Seven insna Küsmez Küsen insan Sevemez...

Sana Küskünlük Duyuyorum Çünki Benim Hayallerimi incittin Sevgilim...

Sana Küskün Olsamda Gülüm Senin için öLürüm Küskünlüğüm Sana Değil Bizi böyLe yapan hayata!!!

Aşk Acısı Çeksem Bir Dert Küskünlük Acısı Çeksem Bir Dert Kime Nediyecegim herkez Dert!

Sevgilim Küskün Olduğumuzda biLe Seni Düşünüyorum Seni Çok Seviyorum Bebeğim benim...

nekadar uzakta Olursan Ol Bu Küskünlükleri Bitireceğim Nekadar Dargın olursan Ol Ben yine Seni Seveceğim AŞKIM

Küstüğün Zaman Gözlerim Dolar Sevdigin Zaman Yüreğim Hoplar Seviyorum Seni Gece Gözlüm Duman Yüzlüm...

Her Sevgi Seni Anlatır Bana Her Şarkı Seni Dinletir Bana Ayrılıklar Çekilmez Olur Dünyamda Küskün Olma Bana Ne Olur...

Herzaman heryerde Ne Olursa Olsun ister Küs ister Dargın Ben Seninim Bunu biL Artık insafsız Sevgilim...

Hayata Dair Bir Sen Varsın Ben Yaşadığım Tek Duamsın Küsme bana Sevgilim Sensiz Ben Neylerim...

Herzaman Sevmek Aşkı Soğutur Bazen Küs Kalmak Aşkı Güçlendirir Sevdiğim...

Ben Aşkı Sende Buldum Ben Sevgiyi Sende Tattım Şimdi Bana Gidişlerinle Vurma Birtanem!!!

hayata Dair Bir Anlamım oLmaLı oda Küskün Ayrılarak Gidişlerin Değil Bana Bakarak Gülüşlerin Olmalı...

Bana Küstüğün Zaman Okadar Kötü Oluyorumki Zaman Duruyor 4 Duvar üstüme Geliyor

Ziyaretçi
    Guest Ziyaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dostlugu biin

Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, size ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak

Süleyman BULUT
    Guest Süleyman BULUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Annemle hep dertliyim abim kalın kafalı babam bir benim meleğim onunda napıcağı belli olmaz.Anneannemde öyle onuda seviyorum ona hiç küsmedim dedemede dayımada ama benim bir tane daha dedem var işte o bizi sevmiyor kötülüyor.

Ziyaretçi
    Guest Ziyaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Red face boşgeç

herkes anneannesi yada babaannesinden çekiyo bizde çekecez yapacak bişey yok

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Ülkemizin başkentini küçük harflerle yazınız.