+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Marincap Faydaları

Marincap Faydaları, Marincap isimli ilacın faydaları ve içerdiği vitaminleri öğrenebileceğiniz faydalı bir yazıyı paylaşmak istiyorum bu bilgiler eminim sizlere faydalı olacaktır... MARINCAP 500 MG 60 YUMUŞAK KAPSÜL (Balık Yağı) Beslenme Tamamlayıcısı, içinde ...

Senior Member HayaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Marincap Faydaları

Marincap isimli ilacın faydaları ve içerdiği vitaminleri öğrenebileceğiniz faydalı bir yazıyı paylaşmak istiyorum bu bilgiler eminim sizlere faydalı olacaktır...

Marincap Faydaları

MARINCAP 500 MG 60 YUMUŞAK KAPSÜL (Balık Yağı)

Beslenme Tamamlayıcısı, içinde omega 3 bulunur.

dünya çapında yapılan araştırmalar sonucunda, beyne yararlı olduğu kanıtlanan tek ilaç olduğu söylenir.

Ben bu ilacı yeni kullanmaya başladım. Eczacı bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım. Boyum 1,92 kilom 63. yani boyuma göre zayıfım. ideal kilom olan 75 e ulaşmak amacıyla kullanıyorum. Boy uzattığını zannetmiyorum. Gelişme çağındaki kişilerde belki yetersiz beslenmeyi desteklediği için uzatabilir. bir uzmana sormak lazım.

(Not: ben uzman değilim sadece çevremden duyduklarımı ve kendi fikirlerimi söyledim. Doktorunuza başvurmadan ilaç kullanmayınız..)

Ziyaretçi
    Guest Ziyaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

boyun kısa ve beyinimin gelişmesini istiyorum bende bugün aldım yarın kullanıcam boyum uzayıp beynim gelişirmi ?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

ist.....l hangi ilimizdir küçük harflerle yazınız